Top pomocníci v domácnosti, které milujeme!

Uspěchaná doba si vyžádala evoluci i v elektrotechnice. Snad každý z nás, má doma nějaký moderní spotřebič, který mu šetří čas, energii a někdy i peněženku. Sepsali jsme pro vás seznam pěti top spotřebičů, které vládnou v českých domácnostech! Ne jeden bude mít doma každý z nás!

    1. Sušička na prádlo. Konec vyklepávaní a věšení prádla na sušák. Už nemusíte řešit, kdy vám uschne prádlo, za dvě hodiny je suché a s lepším programem už nemusíte ani žehlit! Zapomeňte na špatně skladné žehlící prkno, již nebude potřeba. Tak měkoučké prádlo je zkrátka bezkonkurenční.

věšení prádla

    2. Myčka nádobí. Tento spotřebič je prostě top. Pokud je domácnost více členná, tak nesmí chybět! Po obědě, pouze naskládáme talíře dovnitř, vložíme kapsli a za tři hodiny už nádobí rovnou skládáme do kredence! Vlastně můžeme pít kávu a mýt nádobí současně.

    3. Pomalý hrnec. Omáčky, vývary, maso, vše z něj výborně chutná! Stačí do něj na noc vložit ingredience, nastavit program a hrnec pomalu a bezpečně jídlo uvaří, vy jen ráno doděláte, dochutíte. Už žádné hodinové stání u plotny!

    4. Robotický vysavač. Sám jezdí po místnosti a vysává, no není to splněny sen! Je tak chytrý, že umí objíždět nábytek, do ničeho nebourá a některé, lepší dokonce i vytírají! Pokud vaši domácnost obývají čtyřnohý kamarádi, tak zajisté oceníte.

    5. Vysavač na okna. Mytí oken, nikdy nebylo snazší! Umyté, vyleštěné a není třeba se u toho nijak namáhat. Tento vysavač nemusíte užívat jen na okna, ale i na zrcadla, sprchové kouty, zkrátka na jakékoliv hladké, skleněné povrchy.

žárovka

Tak se přiznejte, kolik moderních spotřebičů máte doma? Nebo se chystáte nějaký pořídit? Určitě doporučujeme všechny. Co se týče Elektro vychytávek, tak je jich mnohem více, ale tyto jsou za nás nejvíce top. Věříme, že evoluce bude nadále pokračovat a těšíme se na další super vychytávky do domácnosti.