Daňové poradenství pro offshore

Hlavní motivací pro zakládání společností v tzv. offshore destinacích zůstává mimojiné daňová optimalizace. Vysoké daně v podnikání často komplikují a daňová optimalizace vedoucí k maximalizaci zisku je z pohledu firmy vždy příznivá zpráva.

V některých případech je dokonce nutností, např. ve chvíli, kdy tohoto způsobu podnikání využívá konkurence a představuje pro ni zásadní konkurenční výhodu. Offshore podnikání má svá specifika a k tomu, aby z něj podnikatel opravdu vytěžil co nejvíce, je třeba mít k dispozici poradce, kteří se právě na tento tuto oblast specializují.

Daně a podnikání v zahraničí

Při podnikání v zahraničních a offshore destinacích může být správa daní poměrně komplikovaná. Vyžaduje totiž jak znalost tuzemské legislativy, tak strukturu dané zahraniční daňové soustavy.
Založení společnosti v zahraničí tak může přinést velké výhody, pokud je ale tento krok proveden zbrkle a bez rozmyslu, může podnikateli přinést naopak problémy.

Obrázek1

Je proto vždy žádoucí spojit síly s profesionály, kteří mají se zakládáním a správou offshore společností dlouholeté zkušenosti. Takovými profesionály jsou odborníci ze společnosti Parker & Hill.

Komplexní podpora offshore společností

Služby kanceláře Parker & Hill zahrnují podporu všech částí životního cyklu offshore společnosti od jejího založení, po správu i daňové a právní poradenství.
Partnerství s Parker & Hill znamená pro firmu podnikající v offshore destinaci jistotu správného zpracování daní, stejně jako významné úspory plynoucí z toho, že nemusí přímo zaměstnávat příslušného odborníka ani pořizovat specializované softwarové nástroje pro správu daní apod. Kancelář Parker & Hill přitom funguje hned ve 14 jurisdikcích světa.

Servis nejen pro offshore podnikání

Kvalitní daňové poradenství a správně provedená daňová optimalizace při podnikání v offshore destinacích může firmě ušetřit značné prostředky. Pokud je navíc poradenská společnost schopna zajistit celý řetězec služeb, znamená to eliminaci komplikací souvisejících se vzájemnou komunikací partnerů řešících jednotlivé prvky starosti o provoz firmy.

Obrázek2

Zpracování účetní závěrky i daňového přiznání, zastupování firmy při kontrolách i běžné komunikaci se správcem daně, kontrola daňového kalendáře, přípravy podkladů pro audity… to jsou jen některé z mnoha činností, které nabízíme svým klientům podnikajícím doma i v zahraničí.

Své služby nabízíme OSVČ stejně jako středním a větším firmám. Tím, že starost o daně přenecháte nám, vy se budete moci věnovat věcem, které jsou pro firmu důležitější a přínosnější.

Uvažujete-li o založení offshore společnosti nebo pro tu svojí potřebujete špičkové daňové poradenství a podporu, neváhejte nás kontaktovat. Úvodní konzultace je zdarma a rádi s vámi probereme možnosti vzájemné spolupráce.