Nastupte cestu za svobodou ..

Ještě nemáte řidičák? A přitom jste už mnohokráte zjistili, že by se vám šiknul, jen nemáte stále odvahu? Proč? Jste-li dospělí, bylo vám už osmnáct anebo je vám o čtyřicet více, nikdy není pozdě!

Budete hlavně s a m o s t a t n á j e d n o t k a, která se kdykoliv kamkoliv sama přepraví, nebudete na nikoho už vázaní, nebudete muset přemlouvat manžela (manželky) anebo manželku (manžel), aby si pro vás vyhradili čas a odvezli vás na místo, kam se nelze dostat pěšky ani vlakem, natož tramvají. Konec ponižujícímu prošení, protože vy se teď vydáte na samostatnou cestu životem.

řidičský průkaz

Posbírejte odvahu, zatelefonujte do autoškoly a hrdě překročte její práh. Naštěstí máte dost veliký výběr, dejte na dobré reference. Nebojte se, že by vás učitel autoškoly tahal za uši, jako se vám stávalo ještě v dětství ve škole! Tahat za uši budete možná vy jeho, když nepustíte spojku tak, abyste se pěkně a v tichosti rozjeli! Ale i s tím se počítá, a proto budete chodit znovu do školičky, která se pro nás, dospělé, nazývá AUTOŠKOLA.

Jelikož si budete muset také kromě volného času nashromáždit i pěkně plný měšec, dbejte na to, když už budete škole věnovat své těžce vydělané peníze, aby poskytovala kvalitní služby a vychovala z vás řádného budoucího řidiče.

Autoškola Praha působí v lokalitách Praha 3 – Žižkov a Praha 7 – Holešovice. Těšíme se na vás!

Vám už stačí jen vyplnit přihlášku do autoškoly a v úředních hodinách nám ji doručte. Na první schůzce, kde se seznámíme, vám učitel předá učebnice, které budete moci nastudovat v klidu domova. Trénovat budeme za plného provozu na území města Prahy, kde si v rámci výcviku pěkně ozkoušíte průjezd křižovatkami. Nechytejte se za hlavu.

bolest hlava

První jízda vás nepovede do hustě obydlené Prahy, k tomu se dostaneme časem, až nabudete více zkušeností a jistoty. Ale věřte, že prvním projetím hlavní křižovatky z vás spadne strach a zjistíte, že je báječné vydat se na cestu za svobodou, potažmo vydáním řidičského průkazu!