Dejte na odborné rady bytového architekta. Nebudete litovat.

Skutečný domov je tam, kde se cítíte dobře. A abyste se cítili doma jako doma, měli byste být obklopeni vším, co máte rádi. A to tak, aby prostor, který sdílíte s celou vaší rodinou anebo pouze vy sami, nebyl zbytečně zahlcen věcmi, které už u vás doma nemají co dělat jen proto, že je líto vám je vyhodit či vyřadit.

Někdo má rád drobnosti, které si vozí z cest a připomínají mu tak úžasné zážitky z dovolené na horách anebo z relaxu u moře.

domov láska

Je pěkné se na ně občas podívat a připomenout si tak pocity, které vás doprovázely na vaší dovolené. Jenže jak tyto drobnosti stále vozíme, začnou se nám pomalu vzpomínky vytrácet, ale my vytrvale přikládáme na hromádku další a další. Nejen, že se na ně práší, ale nevytvářejí ani leckdy pěkný pohled. Je dobré se občas na svůj byt podívat okem profesionálního poradce, čili bytového architekta, který dá i našim vzpomínkám prostor, ale tak, aby se s naším obytným prostorem sladily a nikterak ho nerušily.

Váš obývací pokoj, ložnice či dětský pokoj by mohly být zároveň pěkné, ale i praktické. Interiérový designér dá vašemu bytu nový rozměr, a to tak, že se nová vizualizace nebude řídit jen jeho očima, ale především bude splňovat vaše potřeby a navíc přidá i prvky, o kterých nemáte ani zdání, a přesto do vašeho obytného prostoru skvěle „zapadnou“.

dovolená mušle

Bytový architekt dokáže zharmonizovat a krásně doladit celý byt, aby všechny místnosti spolu ladily, ale přesto každá z nich bude jedinečná a originální.

Anebo vy sami máte představu, jak by měl váš byt vypadat? Spojte se s našimi profesionály a uvidíte výsledek vašeho návrhu ještě dříve, než vůbec dojde k úplné realizaci. A to díky detailním výkresům a hlavně díky perfektní 3 D vizualizaci, která je tak věrohodná, že si budete připadat jako když jste u vás doma!

Konkrétní představu o vašem novém bydlení získáte mnohem dříve, než dojde k samotné realizaci.