Moje bydlení

Bydlení je něco, po čem touží určitě každý člověk. A mít krásné bydlení je opravdu pěkné a takové, že si to přeje každý obyvatel domečku či bytu. Já sama jsem si vždycky přála, že budu mít opravdu nějaké pěkné a moderní bydlení. Naštěstí jsem taková, že nemám ráda přeplácané a okázalé věci. Takže moje bydlení a můj byt je takový, že je udělaný v minimalistickém stylu. A mám ráda minimalismus, a to nejenom doma, ale taky v oblečení a dalších dekoracích. Takže moje bydlení je takové útulné a čisté. A všechno mám kombinované v béžové a krémové barvě. Možná se to někomu nebude líbit, třeba někdo řekne, že je to úplná nuda. Jenže mě se to hodně líbí. Podle mě je to takové praktické. A tyto odstíny vlastně nikdy nevyjdou z módy. A vlastně jsem za to velmi ráda. Nicméně ale bydlení je taky o tom, kde se schází rodina, ale taky přátelé.

Mám ráda doma prostor.

Proto moc ráda pořádám nějaké rodinné oslavy anebo obědy. Taky velmi ráda pořádám rodinné večeře. Večeře taky pro přátelé. S mou kamarádku se pravidelně scházíme u mě doma každý pátek. Vždycky hrajeme karty, poker a dáme si sklenku vína. Podle mě je to velmi praktické a taky to udržuje naše kamarádské vztahy. A někdy chodíme i k ní domů. Ona má taky krásné bydlení. Má to zase ale moc přeplácané. Na můj vkus má design svého interiéru takový dětský a přeplácaný až okázalý. Nelíbí se mi takové mohutné kýčovité dekorace. Ale každý má svůj styl bydlení, což já samozřejmě respektuji.

Každý má svůj styl bydlení.

Nevím proč někdo může někomu hanit bydlení. Myslím, že ať si to každý haní v duchu, ale nemusí to nikdo slyšet. Každý má jiný vkus a je jasné, že ne každá domácnost se nám bude líbit. Já odlišnosti mám ráda a taky je to pěkné, přeci jednotvárnost je nuda. A vám se líbí, jaký styl bydlení? Co byste řekli třeba na tokový styl bydlení, které je takové venkovské? Moje babička má krásnou chaloupku, kde má vystavěné cibuláky. To mi vždycky připomene dětství.