Rekonstrukce panelákových bytů

Panelákové byty jsou už v současné době poměrně zastaralé. Rodiny, které v nich žijí, zjišťují velké nedostatky nejen v rozvodech elektřiny, vody, plynu a odpadů, ale nevyhovující je i prostorové řešení bytu. V případě, že i vy jste se rozhodli váš byt zmodernizovat a docílit tak mnohem kvalitnějšího bydlení, máte k dispozici nabídku stavebních firem, které se rekonstrukcí bytů v panelových domech zabývají.
stavba paneláku
Pokud přemýšlíte i nad finančním krytím takové rekonstrukce, je dobré nechat si vytvořit předběžný rozpočet celé přestavby. Ta se dá samozřejmě platit nejen hotovostí nebo stavebním spořením, ale samotné firmy vám mohou nabídnout i finanční služby některých společností, s kterými můžete uzavřít úvěr na rekonstrukci za velmi výhodných cenových podmínek.
 balkony paneláku

A co všechno vám stavební firmy nabízejí?

 
·         kompletní rekonstrukce bytů
·         rekonstrukce bytových jader
·         bourání a stavění příček
·         elektrické rozvody
·         nové rozvody vody a odpadů
·         plynové rozvody
·         opravy a rekonstrukce podlah a stropů
·         zasklívání lodžií
·         rekonstrukce kuchyní
·          
Kromě samotných stavebních prací si můžete i správné stavební společnosti nechat zajistit případné stavební povolení, různé revize, zapojení spotřebičů apod.

Zkušení profesionálové by vám měli nejdříve připravit podrobný plán, který by kromě časového plánu měl obsahovat také finanční rozvahu, plánovaný použitý materiál, 3D nákresy, abyste si udělali představu o tom, jak bude váš byt vypadat po ukončení prací. Nabídnout by vám měli i katalogy s materiály, nábytkem, sanitární technikou, podlahami, stropními kazetami apod.

Během běžné rekonstrukce bývá obvykle byt s menšími omezeními funkční, takže ho můžete s rodinou obývat.

A co rekonstrukcí vašeho bytu získáte? Zcela jistě nový a moderní vzhled. Také oceníte plnou funkčnost všech místností, kterých se práce bude týkat. Váš byt bude najednou prostornější a mnohem útulnější.