Průhledný obal – dobrá reklama

Pokud budeme někomu posílat soukromý dopis nebo některé předměty osobního charakteru, určitě nebudeme stát o to, aby někdo jiný spatřil obsah zásilky. Jiné je to v případě, že se bude jednat o zboží, u kterého bude vítáno, jestliže ho uvidí ještě někdo další. V tomto případě jsou zvědavé oči vítány. Čím více jich bude, tím lépe. K tomuto účelu se budou skvěle hodit poštovní obaly, které jsou průhledné. Polypropylenové sáčky s klopou, která je samolepící, vám tuto službu rozhodně udělají. Tyto obaly se nevyužívají pouze k přepravě zboží, ale také k prodejním účelům. Dají se do nich uskladnit například šperky nebo bižuterní zboží. Jelikož jsou obaly lesklé, vypadá i zboží mnohem luxusněji. Po předvedení zákazníkovi můžete obálky pohodlně opět zalepit a máte jistotu, že páska bude držet.

malé sáčky

Možností využití je spousta

Samolepící průhledné sáčky nemusejí být využívány pouze ke komerčním nebo poštovním účelům. Výborně se dají uplatnit i v domácnosti jako pořadače na cestovní pasy nebo jiné důležité dokumenty, které by neměly být vystaveny nežádoucím vlivům. Jsou tak chráněny proti prachu, vlhkosti i mechanickému poškození.

· Zásilkové služby používají tyto moderní obálky zejména k posílání zboží, které není choulostivé na nárazy nebo jiné nešetrné zacházení.
· Mnohdy si někteří dovozci totiž s tímto problémem hlavu příliš nedělají.

pytlík

Ale v případě zasílání textilií nebo tiskovin se nemusíte poškození obávat. Tyto novodobé obaly se vyrábějí v mnoha různých velikostech a rozhodně není pro firmy problém vytvořit sadu na míru, pokud standardní velikosti z nějakého důvodu nevyhovují. Jednou z variant tohoto obalového materiálu je i polypropylenový sáček se vzduchovými otvory. Toto řešení je velice praktické ve chvíli, pokud je zapotřebí uskladnit větší množství zboží a nechceme do krabic dávat i nadbytečný vzduch.