Projekt Vimeo


Vimeo je web, jenž nezná mnoho lidí, ovšem je to velmi zajímavý projekt. Jde o stránku, kde se sdílí audiovizuální tvorba, což je rozhodně zajímavý formát.

Projekt Vimeo

Audiovizuální tvorba

Tento projekt vznikl už v roce 2004, přičemž od této doby se neustále rozvíjí, a navíc tato doba dokazuje, že skutečně zaujme o platformu neupadl jako u jiných stránek. U nás má platforma statisícovou návštěvnost, takže je skutečně úspěšná a má co nabídnout. Možná si říkáte, proč prostě nepoužívat YouTube, které se zaměřuje na podobný obsah. Problém je v tom, že na YouTube je spousta reklam, přičemž ty musíme neustále přeskakovat.

vimeo logo

Vimeo reklamy nevede a zároveň tolik nezasahuje do autorských práv a podobně, takže pravidla umožňují tvůrců větší možnosti. Jestliže se stanete tvůrcem a budete mít účet Plus či Pro, tak si můžete zapnout, že diváci Vás můžou podpořit libovolnou částkou. Rozhodně můžete tuto platformu vyzkoušet, protože jedině tak si uděláte vlastní obrázek a možná Vás platforma zaujme. Základní typ účtu je zcela zdarma, a proto nemusíte nikam dávat citlivé údaje a neurazíte ani korunu.

Obsah v počítači

Vzhledem k tomu, že zde nalezneme nespočet obsahu v podobě videí se zvukem, tak Samozřejmě nesmí chybět ani mnou písniček spousty žánrů. Jistě proto nebude žádný problém vybrat si tu písničky, které se nám opravdu líbí, a navíc bychom si je chtěli pustit například venku přes mobilní telefon.

úspěšné platformy

Abychom se nemuseli obtěžovat s připojením na internet, který bychom si museli zaplatit ve formě mobilních dat, tak je nejlepší si hned dané písničky do mobilu stáhnout a potom nemusíme už vůbec nic řešit. How to download MP3 from vimeo? Odpověď na tuto otázku, jak si stáhnout MP3 soubory z této stránky je velmi snadná, protože vložíme link videa a tento web už se postará o to, aby se písnička stáhla do MP3 souboru. To znamená, že se nám stáhne pouze zvuk, takže soubor nezabírá tolik místa, a proto není problém si stáhnout celou řadu písniček a ty si pak dle libosti pouštět, kdekoliv a kdykoliv budete chtít.