Práce s elektrem


Je to už opravdu hodně dlouho, když jsem vyšla z vyšší odborné školy. Studovala jsem ale takový obor, který mě vůbec nelákal a vůbec jsem ho nechtěla studovat. Jenomže jsem ho šla studovat jenom kvůli tomu, že tam šel můj partner. My jsme se dohodli, že budeme pořád spolu, i když nám to na vyšší odborné škole stále klapalo a měli jsme se rádi, tak i tak po škole, po zkouškách jsme se rozešli. Jednoduše už nám to vůbec neklapalo a nechtěla jsem ani pracovat v oboru, který jsem vystudovala. Chtěla jsem pracovat s technikou a s elektronikou, elektro mě uchvacovalo a také se mi líbilo, že jsou různé novinky a další vynálezy, které vlastně můžeme si prohlížet anebo také je zkoumat.

Elektro v sobě ukrývá mnoho věcí.

Proto jsem také šla pracovat do elektro obchodu. Elektro mě baví a také jsem byla ráda, že tam už jsem se také naučila další věci, které jsem potřebovala ke svému zaměstnání. Měla jsem také skvělého školitele. Školitel mě zaučoval, jaké je elektro anebo jak se k elektru chovat anebo jak elektro pořádně zabalit. Ano, i tohle je dovednost, kterou správný prodejce elektroniky musí umět. Musí vidět, jak elektro zabalit nebo také elektro musí dobře předvést případnému zájemci. Musí ukázat všechny výhody elektra tomu člověku, který by o tohle měl zájem anebo který by si tohle možná také mohl koupit.

Elektro mám ráda.

 Věděli jste, že jsou některé obchody, kde můžete koupit elektro také na splátky? Ano, je to tak. Já mám dvě elektrokola na splátky. Právě já s partnerem jsme si vzali na úvěr dvě krásná elektrokola, tohle jsem vždycky chtěla, akorát jsem neměla odvahu. To, že bych si vzala půjčku na elektrokola. Ale řeknu vám, že je to opravdu prima. Baví mě to, proto jsem si řekla, že nejlepší by bylo, kdyby lidé si také uvědomili, co vlastně v životě chtějí. I když vystudují dobrou školu, tak nemusí samozřejmě pracovat v oboru, můžou pracovat i někde úplně jinde, jako například já. Jsem zdravotní sestra, nepracuji v nemocnici, ale pracuji s počítačem a také s elektrem.