Mobil v kině

Vždycky jsem si říkala, že mobilní telefon je pro mě opravdu hodně důležitý. Proto jsem mobilní telefon taky stále nosila u sebe. Kolikrát se mi stala taky veliká ostuda, a to jenom kvůli tomu, že jsem si nevypnula zvuky na svém mobilním telefonu. A byla jsem pozvaná na důležitou večeři a potom taky do kina s přítelem. Večeře byla pracovní se šéfem a čtyřmi klienty. Potom jsem si měla užít opravdu krásnou noc v kině s přítelem.

Mobil mám stále v ruce.

Jenomže jak už to, tak bývá, tak v tom nejdůležitějším a nejlepším vás zrovna něco zarazí a stane se ostuda. Seděli jsme u důležité večeře, když v tom mi začíná zvonit mobil. A měla jsem zrovna na mobilním telefonu takové vyzvánění, které bylo nevhodné a taky sprosté. A protože jsem taky dlouho nemohla najít v kabelce mobilní telefon, tak všichni slyšeli, jaké vyzvánění mám na svém mobilním telefonu. Mně bylo úplně trapně a byla jsem celá červená. Bohužel to nešlo ničím zamluvit, ale zkusila jsem to tím, že mi to tam dala malá neteř. A nevím, jestli mi věřili, ale to už je jedno. Podobná situace se mi potom stala s přítelem v kině.

Pozor na zvuky.

Opět jsem zapomněla vypnout zvonění anebo si alespoň přeměnit zvuky na zvonění na mobilním telefonu. Takže druhá ostuda v jeden den byla na světě. V takovém tichu v kině mi začala hrát sprostá hudba. Doufám, že už to nikdy nezažiji. Na mobilním telefonu taky můžete mít vtipné zvuky, které potom vám udělají ostudu. Taky se vám někdy stalo něco podobného? Pokud ne, tak buďte rádi, protože někdo nemusí být tak chápavý, jako můj šéf a naši klienti. naštěstí to u večeře dopadlo tak, že se mému zvonění všichni okolo zasmáli, ale i tak mi bylo trapně a šéf mě na to upozornil, ať si dám příště pozor. Jeden náš klient je totiž velký puntičkář a něco by nemuselo dopadnout dobře. Takže mobil nemusí přinášet jenom radost a podobně.