Chcete se naučit německy? Je pravý čas začít!

Slýcháte okolo sebe němčinu častěji, plno Čechů vyráží na dovolenou do rakouských hor, k jezerům nebo poznávat krásy německých malebných vesniček, ale štve je, že ničemu nerozumí. Říkají: „Co to je za hatmatilku?“. Němčina nemusí být pouze strašák ve skříni.

Máte nějaké základy němčiny ze základní nebo střední školy, ale pořád to není ono? Nebo chcete začít úplně od začátku, ale být samouk prostě není pro vás? My pro vás máme řešení! Čtěte dál, pokud se chcete přestat schovávat a vyrazit němčině vstříc napůl cesty pomocí našich kurzů němčiny. Brno pojďme na to!

modrý pelican

Do jaké jazykovky jít

V Brně je jazykových škol vícero, ale kvalitní kurzy němčiny nejsou samozřejmostí. Naše Jazyková škola PELICAN má tradici již od roku 2002. Díky tomu, že sídlíme v centru Brna, pro vás nebude doprava žádný problém. Zároveň šijeme naše kurzy na míru, můžete si vybrat, jestli preferujete individuální nebo skupinový kurz němčiny, pro pokročilé či začátečníky.

Je to pouze na vás! Budete mít možnost zdokonalovat svou jazykovou znalost, podle vašich představ, a pod vedením kvalifikovaného lektora, který se snaží výuku dělat zábavnou a moderní.

Už jste se rozhodli, že do toho jdete s námi, ale nevíte co dál?

Pokud nevíte, jakou disponujete úrovní německého jazyka, nezoufejte. Náš rozřazovací test vám pomůže. Po vykonání testu přichází na řadu výběr kurzu – vybírejte právě podle dosažené úrovně v testu. Veškeré informace o termínech zahájení a časů kurzů naleznete na našich stránkách.

No a na závěr? Už stačí jen do kurzu němčiny vyplnit přihlášku, a to na našich webových stránkách nebo se zastavte u nás v kanceláři Jazykové školy PELICAN.

pelican u moře

Začínáme!

Kurz němčiny je rozčleněn na dvě pololetí. Uhradit můžete klidně jenom půlku, a dokonce si můžete první ukázkovou hodinu vyzkoušet, napište nám o ni. Ptáte se, k čemu slouží taková ukázková první hodina?

Abyste si byli svou úrovní naprosto jistí, hodinu si vyzkoušíte, a pokud by vám něco nevyhovovalo, uděláme vše pro to, aby daný kurz němčiny byl to pravé ořechové pro vás.

Čeho s námi v kurzu němčiny dosáhnete?

Naše kurzy jsou postaveny tak, aby student během dvou pololetí zlepšil svou znalost o jednu úroveň. Výuka se soustředí jak na mluvený projev, tak i na písemný. Pokud chcete něčím doložit svou znalost, u nás můžete kurz zakončit vykonáním Státní jazykové zkoušky. Tato zkouška vypadá hodně dobře v životopise, čímž vám pomůže získat lepší pracovní příležitosti.

pelican na židli

Už jste v podstatě rozhodnutí, ale pořád vám nějaké maličkosti nejsou jasné? To je úplně v pořádku. Výuka nového jazyka je velký krok a my vám ho chceme co nejvíce ulehčit! Neváhejte nám tedy napsat e-mail, zavolejte nebo se za námi rovnou stavte do kanceláře a my vám v Jazykové škole PELICAN rádi odpovíme na všechny vaše nejasnosti.