Zabavte se v místnosti plné tajemství

Zabavit se v současné době není těžký úkol, který byste nezvládli splnit, pokud víte, jakému druhu programu dát přednost. Jestli jste z dětských her už vyrostli, je načase vyzkoušet ty, které jsou vhodné pro všechny dospělé. Vyrazte na místo, na kterém pocítíte vzrušení, které vás v průběhu hry nebude vůbec opouštět. Zahrajte si escape game Hradec Králové a nasbírejte další množství zážitků s vašimi nejbližšími, které o tuto hru rovněž nenecháte připravit, ale vezmete je s sebou.únikový východ

Enigma a její pravidla

V místnosti Enigma je pro vás připravena nabídka 2 her, které si v ní můžete zahrát. Na obě z nich ovšem máte omezený časový limit, který má za úkol probudit ve vás soutěživého ducha a rovněž vás povzbudit k tomu, abyste přemýšleli rychle a zapojili vaši logiku tak, jak to je ve vašich silách.
Limit, který na hru budete mít je 75 minut.Nemyslete si, že je to málo času na to, abyste se dopracovali ke správnému řešení. V místnosti nalezete několik nápověd, které budou pochopitelně schované tak, abyste to neměli zcela jednoduché. I když je ovšem hra svou úrovní náročná, ve většině případů se s ní nemá problém poprat jakýkoliv tým hráčů.
Sestavit si ho můžete i vy a pozvat do něho všechny, kteří si nenechají ujít žádnou zábavu. Tým musí mít 2 – 5 členů a jejich věkový rozdíl by měl být vyšší než 15 let.ručičky na hodinách

Máte strach z hororů? Překonejte ho!

Jednou z her, které si můžete vyzkoušet zahrát je Samara. Její záhada se zaměřuje na motiv hororu Kruh, ve kterém hrála hlavní roli dívka s tajemnou kazetou. Ta se ve hře taktéž objeví a vaším úkolem bude přijít na to, proč se opět šíří. Zbavte se vašeho strachu a vrhněte se na hororové dobrodružství, na které nezapomenete.

Být agentem je vzrušující pocit

Ocitněte se i vy v roli agenta při hře Dvojitý agent, který se bude muset poprat se záhadou, kdy se váš kolega ztratil a vy budete muset odhalit, kdo v tom má prsty. Z názvu už ovšem můžete zachytit, že tato detektivka bude mnohem záludnější, než se na první pohled zdá. I přesto se ovšem nevzdávejte a přijďte zjistit, jak byste si v ní poradili vy a vaši přátelé.