Návod na zaručeně katastrofické rande

Pakliže chcete mít jistotu, že se druhá schůzka nebude konat ani v žádném z alternativních vesmírů, rozhodně byste se měli držet seznamu, který jsme pro vás vytvořili. Po tomhle vás totiž nebude chtít ani ona, a ani jediná z jejích kamarádek.

Můžete vsadit svůj měsíční plat, že tato žena se s vámi už podruhé nesetká.
–          Pozdě

Přijít pozdě hned na první rande, to dá kuráž. Ještě se ani pořádně neznáte a vy už jí dáváte najevo, že vám na ní nezáleží, to je skvělý začátek. Dopřejte jí čas, aby si mohla všechno dobře promyslet. Jenom ať pár minut přešlapuje venku, sama, v zimě nebo třeba v ne tak úplně bezpečné čtvrti.

–          Vyprávějte

Povězte jí o všech svých partnerkách, které jste kdy měl. Nevadí, že jich je přes dvacet a vy mluvíte dvě hodiny v kuse. Pokud to byly bolestné rozchody a bylo jich více, nezapomeňte všechny partnerky pohanět a dát najevo, že všechno patné ve vašem životě je jejich vina. To ji jednoznačně zaujme. Nezapomeňte ji přinutit, aby se cítila provinile a nakonec se rozbrečte. Ženy milují, když s muži mohou soucítit nebo je litovat.

–          Netradiční první rande
Ženy milují vzrušení, nečekané dobrodružství a nebezpečí. Také milují, když jsou úplně samy s naprosto cizím člověkem. Proto je nejlepší ji vzít na samotu na chatu do hor, nebo ji vemte na dlouhou a náročnou túru po lese. A co třeba lezení po skalách?

–          Nešetřete chválou
Měla by vás dobře poznat, a je samozřejmé, že je důležité se pochlubit hlavně svými úspěchy.Proto se pochlubte i s těmi nejmenšími detaily. Jak jste nepostradatelní pro své rodiče, pro kolegy v práci, nebo pro sportovní tým ve kterém hrajete. Nezapomeňte vylíčit, s kým jste se setkali a kdo všechno vás obdivuje. Hlavně nezapomeňte mluvit o ženách, které prošly vaším životem. Pochlubte se, kolik pokut dostáváte za špatné řízení – to ji jistě ohromí.

–          Přizvěte si kamaráda
Není nic lepšího, než aby vás žena poznala v okruhu vašich přátel,kde může sledovat, jak jste centrem pozornosti, jak všechny bavíte a rozdáváte úsměvy, vtipy a alkohol na všechny strany. A co třeba fotbalový nebo hokejový zápas? Čím víc kamarádů hned na prvním rande pozná, tím lépe, ne?