Mějte vše pod kontrolou díky RMC

Sledování vozidel je v současné době velmi populární. Každý chce mít totiž přehled o tom, jak je nakládáno s jeho majetkem, a proto se firmy v hojném počtu rozhodují právě pro různé sledování systémy. Pokud uvažujete o tom, že byste si podobný systém nainstalovali i do svých vozidel, je dobré rozšířit si obzory a zjistit, co je v současnosti k mání. Na trhu můžete najít mnoho různé techniky, která vám slíbí velmi zajímavé výsledky v podobě sledovaných parametrů. Sledování spotřeby paliva nebo stavu paliva je v současné době již základ, bez kterého se mnohé firmy zabývající se provozem pracovních strojů obejdou jenom stěží.

GPS sledování

Krádeže paliva jsou na denním pořádku, a proto je důležité mít k dispozici kvalitní Track a systém RMC od rmc-system, díky kterému se zbavíte rizika toho, že vám bude nějaké palivo odcizeno, respektive že nebudete vědět, kdo vám palivo odcizil.

Stačí jednoduchá instalace

Někteří mají obavy z toho, že instalace zařízení pro sledování stavu paliva bude složitá nebo časově a finančně náročná. Není se však skutečně čeho obávat, neboť instalace je provedena odborně pod vedením zkušených pracovníků společnosti RMC systém. Díky tomu není třeba řešit, zdali přijdete o záruku ke svému vozu, případně nemusíte mít strach ani o to, že by vozidlo ztratilo na hodnotě. S touto technologií hodnota naopak stoupne, neboť začnete tvořit podrobnou historii vozidla, a to se všemi důležitými provozními parametry.

Značky polohy na mapě

Je to o vašem přístupu k technice

Co vlastně sledovací technologie nabízí a proč se rozhodnout pro technologii RMC? Je to jednoduché a tkví to v několika základních důvodech:

  • Je možné mít kontrolu nejenom nad vozidly a stroji, ale také nad personálem, který má s danou technikou co dočinění
  • Výdej nafty je možné podrobit sledování, kdy budete mít absolutní přehled nad tím, kdo a kolik nafty nebo jakéhokoliv jiného paliva spotřeboval
  • Existuje také online sledování, díky kterému se vám otevřou brány do sledování stavu paliva ve vozidlech, na jehož základě je možné ošetřit i případnou krádež paliva