Jak správně vybrat podprsenku?

Proč je výběr podprsenky tak moc důležitý? Podprsenka, který vám dobře padne, bude na vás vypadat o mnoho lépe než nepadnoucí podprsenka, a to i tehdy, pokud ji skrýváte pod tričkem nebo jinou vrstvou. Prospěje to také vašemu zdraví. Pokud je podprsenka příliš velká nebo naopak malá, může to vést k bolestem zad nebo podráždění pokožky, a to nemluvíme o celkovém nepohodlí, které budete cítit po celou dobu nošení takového prádla.

podprsenka

Než půjdete nakupovat podprsenku, změřte se. Vaše velikost se může čas od času měnit, a proto se ujistěte, že velikost, kterou jste si kupovaly před rokem, stále platí. Pokud jdete nakupovat do specializovaného obchodu s prádlem, s těmito čísly dokáže již obsluha pracovat a pomůže vám snadněji najít tu nejlepší velikost podprsenky přesně pro vás.

Vezměte si nějaké tenké tričko, když jdete nakupovat podprsenku a zkuste si ho přes zkoušenou podprsenku. Uvidíte, jak moc jde podprsenka vidět pod tenkou látkou a také, zda na vás vypadá dobře i když je zakrytá tričkem.

Zkoušejte podprsenku správným způsobem. Nakloňte se trochu dopředu, svoje prsa podeberte a umístěte je do košíků. Teprve poté si zapněte vzadu podprsenku. Upravte si všechny pásky, abyste se ujistily, že všechno sedí tak jak má. Teprve teď jste si podprsenku vyzkoušely tím správným způsobem.

prádlo

Kupte si více podprsenek. Je hloupost mít pouze jednu podprsenku, protože ji samozřejmě musíte někdy i prát. A čím častěji podprsenku perete, tím více se vám samozřejmě opotřebovává a vydrží vám podstatně kratší dobu. Pokud naopak budete mít více podprsenek, třeba čtyři, které budete pravidelně střídat, vydrží vám o mnoho delší dobu.

Nakoupit prádlo můžete ve specializovaných prodejnách spodního prádla nebo třeba přes internet. Velký výběr kvalitních podprsenek a dalšího prádla najdete na e-shopu About you, kde můžete navíc využít slevu na About you.